Мини фустан со отвор и танга

1,890 ден.

 

Нежно, сексипилно фустанче која ја отвара вашата романтична страна и ве прави да се чувствувате посакувано. Материјалот е нежен и лесен, и ги потенцира облините на вашето тело. Прерамките се декорирани со малечка сатенска машничка. Тие преминуваат зад вратот и се вкрстуваат на грбот. На предната страна деколтето е споено со розова машна. Се закопчува на грбот. Во комплет доаѓа со танга, изработена од истиот материјал.

Материјал: Полиестер 80%, еластин 20%

 

Исчисти
ШИФРА 24052 Категории: , Tags: , , , , , , ,

Опис

Мини фустан со отвор и танга

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со отвор и танга”