Мини фустан со набори од чипка

1,990 ден.

 

Симпатичен комплет од кратко фустанче и танга. Фустанчето е изработено од фино декорирана и еластична чипка. На горниот дел деколтето е порабено со набори од чипка, кои продолжуваат како прерамки и на крај се заврзуваат околу вратот, со тоа што се потенцира голиот грб. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и фустанчето.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

Исчисти
ШИФРА 24047 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мини фустан со набори од чипка

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со набори од чипка”