Мини фустан со мрежа на стомакот

1,790 ден.

 

Жежок, розов фустан за жешки, импулсивни секси забави. Фустанчето е припиено по телото и нежно ги исцртува вашите женствени облини. Прерамките се тенки и преминуваат преку рамената, половината е цела изработена од мрежа со што допринесува за поделотворен секси изглед. Комбинирајте со обувки со високи потпетици. Соодветен е за вечерни излегувања, празнувања и секси забави. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени

Материјал: 90% полиамид, 10% еластин

 

Исчисти
ШИФРА 24033 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со мрежа на стомакот

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со мрежа на стомакот”