Мини фустан со симетрична декорација

1,490 ден.

 

Знаете што и како да покажете? Овој мини фустан со многу отвори идеално ќе ви одговара! Горниот дел на фустанот е без прерамки. Отворите се декорирани со симетрични нишки, кои образуваат симетрична декорација. Отворите се наоѓаат на бедрата, деколтето и грбот, додека другите делови од телото остануваат загатливо скриени. Перфектен начин да ја предизвикате машката фантазија! Материјалот содржи еластин (спандекс) и тоа го прави нежен и растеглив и без проблем се прилепува по телото. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88% полиамид, 12 % еластин

Опис

Мини фустан со симетрична декорација

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со симетрична декорација”