Мини фустан со голи раменици

1,490 ден.

 

Мини фустан со голи раменици. Овој мини фустан е дезениран со стотина мали отвори низ кои вашето тело срамежливо ќе ѕирка. Фустанчето е со долги ракави без прерамки и остава вашите раменици да кокетираат во просторот.

Боја Розева

Материјал: Полиамид/Еластин

Големина: One size

ШИФРА 24075 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со голи раменици
Мини фустан со голи раменици

Мини фустан со голи раменици