Мини фустан со долги ракави

2,090 ден.

 

Сензуален фустан кој ја открива магијата на моќта на голите рамена. Долгите ракави ја потенцираат елегантноста на жената, додека чипката го истакнува нејзиниот сексипил. Овој фустан е изработен од дизајнирана чипка со ружи. Надолу се прилепува по телото, додека пак ракавите се пошироки на крајот. Линијата на фустанот во горниот дел ги остава рамената голи, со тоа што предизвикува погледи и воздишки од партнерот.

Материјал: Полиестер

 

Исчисти
ШИФРА 24048 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со долги ракави

Дополнителни информации

Colour

,

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со долги ракави”