Фустан со декорирана чипка со цветови

1,590 ден.

 

Уникатно секси фустанче кое ги покрива вашите облини, но сепак остава нешто и за љубопитните очи на вашиот партнер. Горниот и долниот дел се изработени од декорирана чипка со цветови, додека пак средишниот дел е од непровиден, еластичен материјал. Делот кај градите е декориран со украсни камчиња и е порабен со ситна чипка. Грбот е целосно гол. Бидете инвентивни и приредете му претстава на партнерот така што ќе го комбинирате ова фустанче со бели ракавици, бели чорапи со чипка и други секси аксесоари.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

Исчисти
ШИФРА 24051 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Фустан со декорирана чипка со цветови

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустан со декорирана чипка со цветови”