Фустан со декоративна цветна чипка

1,990 ден.

 

Совршено и едноставно фустанче, кое едноставноста на кројот ја дополнува со сексипилноста на чипката од која е изработено. Ваквиот спој резултира со романтично кратко фустанче. Фустанчето не е со гол грб. Помеѓу градите има мал декоративен детал кој служи за закопчување. Чипката е со цветен дизајн. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и фустанчето.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

Исчисти
ШИФРА 24055 Категорија: Tags: , ,

Опис

Фустан со декоративна цветна чипка

Дополнителни информации

Colour

,

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустан со декоративна цветна чипка”