Мини фустан со леопардов дезен

1,890 ден.

 

Спремете се за доживувања од дивиот свет! Леопардов дезен на црвена боја – комбинација за дива страсна ноќ. Фустанот е со длабоко деколте кое е целото обиколено со црна нежна чипка и меѓу градите е сврзано со црна лента. Прерамките се тенки и еластични и се вкрстуваат позади на грбот кој е отворен. Материјалот меко се припива по телото и ги потенцира вашите жешки облини! Во комплетот е вклучена и танга во соодветниот леопардов дезен, која може да се носи по избор. Задолжително комбинирајте со високи потпетици. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

Исчисти
ШИФРА 24015 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мини фустан со леопардов дезен

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со леопардов дезен”