Мини фустан – анимал принт

1,990 ден.

 

Бидете спремни за доживувања од дивиот свет! Леопардов дезен на црвена боја – комбинација за дива страсна ноќ. Фустанот е со длабоко деколте кое е целото обиколено со црна нежна чипка и меѓу градите е сврзано со црна лента. Прерамките се тенки и еластични. Материјалот меко се припива по телото и ги потенцира вашите жешки облини! Комбинирајте со црна, црвена танга или со леопардов дезен и задолжително обувки со високи потпетици. Големината е Plus Size што значи дека одговара на жени над 75кг.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

Исчисти
ШИФРА 24015q Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан – анимал принт

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан – анимал принт”