Mини фустан од мека дезенирана тантела

1,190 ден.

 

Mини фустан од мека дезенирана тантела. Овој сексапилен мини фустан може да се носи и како ноќница. Материјалот е нежен и лесен. Облечете го фустанчето и разгорете ја страста во спалната соба.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин/Тантела

ШИФРА 24065 Категорија: Tags: , ,

Опис

Mини фустан од мека дезенирана тантела

Mини фустан од мека дезенирана тантела

Mини фустан од мека дезенирана тантела