Мини црн фустан со ленти

1,690 ден.

 

Предизвикувачки фустан за уверени дами! Ако сакате да предизвикувате, а сепак се да остане покриено од материјалот, тогаш овој фустан е идеален за вас. Изработен е од непровиден материјал, во долниот дел фустанот ги покрива тотално предниот дел и задникот. Грбот е целосно гол, а на горниот дел се наоѓаат две големи ленти од непровиден материјал кои се сврзуваат зад вратот. Лентите ги покриваат градите и на нив има интересен детал- квадратни метални шноли кои се единствена декорација на ова уникатно парче облека. Комбинирајте со обувки со високи потпетици. Соодветен е за вечерни излегувања, празнувања и секси забави. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24063 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мини црн фустан со ленти

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини црн фустан со ленти”