Попуст!

Вибро јајце Луксузен шепот

1,490 ден. 690 ден.

 

Клиторален масажер Див сон. Клиторален стимулатор кој вреска луксуз и класа. Дозволете му на овој масажер да прошепоти на вашите возбудливи места и зачинете ги љубовните игри во спалната соба со вашиот партнер или без него. Водоотпорен, мултибрзински и компактен го прави совршен за секаде. На основата има две копчина каде лесно ќе го контролирате интензитетот на вибрациите.

Боја: Црна

Големина: 10см

Материјал: АБС

Напојување: 2батерии ААА

Опис

Вибро јајце Луксузен шепот

Вибро јајце Луксузен шепот

Вибро јајце Луксузен шепот