Лакиран корсет со патент и жартели

4,090 ден.

 

Лакиран корсет со жартели. На предната страна се откопчува со патент, а на задната може да се подеси со шнирање. Совршено ги истакнува облините на телото, со патентот можете да одлучите колку од вашите гради сакате да покажете.

Препораки: Корсетот можете да го искомбинирате со високи чорапи со лурекс за да постигнете поголем сјај во изгледот, или со класични високи мрежести чорапи за класичен еротски изглед.

Исчисти
ШИФРА 29020 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Лакиран корсет со патент и жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лакиран корсет со патент и жартели”