Лакиран комбинезон од латекс

4,090 ден.

 

Лакиран комбенизон за урбани модерни девојки кои ги следат трендовите. Овој комбенизон ќе ги истакне вашите гради и стомакот.

Материјал: Полиестер

 Препорака Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

Исчисти
ШИФРА 29036 Категорија: Tags: , ,

Опис

Лакиран комбинезон од латекс

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лакиран комбинезон од латекс”