Лакиран фустан на шнирање

4,990 ден.

 


Фустанот е лакиран со тенки прерамки.  Завршува со тул.  Предниот дел е на шнирање, кој открива  дел до папокот. Фустанот е провокативен и повикува на игра.

Материјал: Полиестер.

Исчисти
ШИФРА 29029 Категорија: Tags: , ,

Опис

Лакиран фустан на шнирање

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лакиран фустан на шнирање”