Лакиран црвен фустан со карнери

4,590 ден.

 

Лакиран фустан во црвена боја со црни детали. Изложете ја на допири од саканиот кожата на слабините со овој фустан кој на страните е поврзан само со врвка. Долниот дел е проширен во карнери кои ќе ги истакнат Вашите колкови.

Препораки: Овој модел може да го комбинирате со чорапи на врзување.

Материјал: Полиестер

Исчисти
ШИФРА 29031 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Лакиран црвен фустан со карнери

Дополнителни информации

Size

, ,

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лакиран црвен фустан со карнери”