Краток фустан со отвори

1,790 ден.

 

Фустанот е краток и многу сексепилен. Отворите  и ресите го прават телото пожелно и провокативно. Отворот започнува однапред и го открива целиот грб. Ресите на градите на рамењата и градите  ја будат фантазијата.

Материјал: Полиамид.

Исчисти
ШИФРА 24040 Категорија: Tags: , ,

Опис

Краток фустан со отвори

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Краток фустан со отвори”