Попуст!

Краток фустан со голем отвор на грбот

1,690 ден. 1,090 ден.

 

Секси краток фустан со отворен грб без прерамки. Задниот дел на фустанот е целосно отворен така што ги открива грбот и половината. Материјалот од кој е изработен фустанот содржи еластин кој што го прави растеглив и лесно се припива по облините на телото. Комбинирајте со обувки со високи потпетици. Соодветен е за вечерни излегувања, празнувања, секси забави и жешки ноќи. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

ШИФРА 24009 Категории: , Tags: , ,

Опис

Краток фустан со голем отвор на грбот

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Краток фустан со голем отвор на грбот”