Краток фустан со крупна мрежа

1,190 ден.

 

Секси жежок фустан изработен од крупна мрежа кој сјае со волшебен сексипил. Фустанчето е со длабоко деколте, а прерамките преминуваат зад вратот. Деколтето е прилично длабоко и предизвикувачко. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Може да го комбинирате со црна танга, но сепак оставете ги градите откриени да го засилите секси ефектот. Големината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Боја: црна

Големина: универзална

Материјал: полиамид

Исчисти
ШИФРА 24000 Категорија: Tags: , ,

Опис

Краток фустан со крупна мрежа

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Краток фустан со крупна мрежа”