Краток црн фустан со отвори

1,990 ден.

 

Уникатен краток црн фустан. Долгите ракави кој од рамото до зглобовите имаат хоризонтални расцепи, повеќе разголуваат отколку што покриваат. Хоризонталните расцепи од едната до другата страна од вратот до папокот, го откриваат раскошот на една дама. Дамата во него се чувствува заводлива, сексапилна и посакувана. Комбинирајте со високи потпетици.

Материјал: Полиамид

 

Исчисти
ШИФРА 24042 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Краток црн фустан со отвори

 

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Краток црн фустан со отвори”