Корсет со жартели од латекс

3,490 ден.

 

Корсетот е со врзување од напред, а со патент од напред. Жартелите можат да се откачат по желба и корсетот да се носи како горна облека.

Препораки: Комбинирајте со високи чорапи со црна боја

Материјал: Полиестер, Полиамид .

Препорака Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

Исчисти
ШИФРА 29041 Категорија: Tags: , ,

Опис

Корсет со жартели од латекс

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Корсет со жартели од латекс”