Комплет чипкано бикини

1,490 ден.

 

Чипкан бикини сет за незаборавни љубовни игри. Горниот дел е без прерамки и е изработен од проѕирен, декориран материјал, кој е украсен на рабовите со уште една лента чипка. На средината има украсна бела машничка. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел и исто има бела машничка за декорација. Разликата со другите обични гаќички е што овие имаат отвор на долниот дел, па слободно може да не ги соблекувате за време на љубовните игри.

Материјал: 97%полиестер 3% еластин

ШИФРА 21021 Категорија: Tags: , , , , ,

Опис

Комплет чипкано бикини

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет чипкано бикини”