Комплет плејбој зајачица

2,190 ден.

 

Остварете една заедничка фантазија и бидете плејбој зајачица за вашиот сакан со овој уникатен комплет. Комплетот содржи боди, ракавици и венче. Бодито е црно, со отвор на стомакот кој е украсен со бели, пуфкасти топчиња. Се врзува на грбот со накрсни врвки и има бело пуфкасто опавче. Ракавиците се наменети за на зглобовите и имаат исто така декоративно пуфкасто топче. Венчето е бело и на него има зајачки ушиња.

Материјал: Полиестер

Исчисти
ШИФРА 21027 Категорија: Tags: , , , , ,

Опис

Комплет плејбој зајачица

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет плејбој зајачица”