Комплет од латекс – градник и танга

2,690 ден.

 

Секси, провокативен комплет изработен од два дела- градник и танга. Комплетот е идеален за садо-мазо игри и е совршен за една вистинска домина!

Боја: Црна

Материјал: Мека кожа

Величина: Универзалнаѓ

Препорака:  Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

ШИФРА 29026 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Комплет од латекс – градник и танга