Секси комплет – градник и гаќи со жартели

2,290 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 2290 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

=> САМО 1145 денари !!! <=

************************************************************

Платете само 1145 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Секси нежно розов комплет од два дела градник и гаќи со жартели. Градникот е со меки чашки и се врзува зад вратот со црни прерамки. Во комплет доаѓа со гаќи во истата боја изработени од мека чипка кои имаат црни жартели. Секси комбинација на розово и црно, која е соодветна како за секојдневно носење под облека, така и за секси вечер без дополнителна облека. Величината е One Size што значи дека одговара на жени од 40 до 75 кг.

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Секси комплет – градник и гаќи со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси комплет – градник и гаќи со жартели”