Комплет од долна облека со чорапи

1,890 ден.

 

Извонреден комплет од три дела со кој ќе се чувствувате посакувана и секси! Комплетот се состои од градник, танга и чорапи. Трите дела од комплетот се со црни и розеви хоризонтални линии. Овај модел го има и жолти и розеви хоризонтални линии. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Боја: Црна и розева

Големина: Универзална

Материјал: 50%полиамид 50%еластин

ШИФРА 21044 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Комплет од долна облека со чорапи

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет од долна облека со чорапи”