Секси долна облека со жартели

2,390 ден.

 

Луксузен комплет кој се состои од градник, танга, жартели и чорапи. Трите дела се изработени од светкав, но нежен материјал кој суптилно ги открива најжешките точки од женското тело. Градникот е мек и ги покрива градите комплетно. Прерамките се тенки и еластични. Тангата и жартелите се изработени од истиот материјал. Чорапите се мрежести, изработени од средно крупна мрежа. На градникот, жартелите и гаќичките има розови декоративни машнички.

Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиестер

 

Исчисти
ШИФРА 21011 Категорија: Tags: , ,

Опис

Секси долна облека со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси долна облека со жартели”