Попуст!

Комплет додатоци – зајаче

1,790 ден. 1,290 ден.

 

Покажете му на саканиот дека не мора да биде Хју Хефнер за да ја има најубавата зајачица. Комплетот  вклучува пар високи ракавици до над лактот, венче со уши кои се изработени од гламурозно светкав материјал и зајачка опашка. Ставете ги додатоците, прошетајте пред него во високи потпетици, замрдајте со опавчето и уживајте во играта.

Препораки: Искомбинирајте со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект.

Материјал: Полиамид

ШИФРА АМ 3000002059 Категории: , , Tags: , ,

Опис

Комплет додатоци – зајаче

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет додатоци – зајаче”