Попуст!

Комплет додатоци – мачка

1,690 ден. 1,190 ден.

 

Спремни сте да предете и се мазите покрај саканиот или пак страствено да гребете и гризате како мачка? Ставете ги додатоците, и уживајте во улогата. Комплетот вклучува пар ракавици што личат на шепички од мачка, венче со уши и украсна розева машничка и опашка.

Препораки: Искомбинирајте со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект.

Материјал: Полиамид

ШИФРА АМ 3000002056 Категории: , , Tags: , ,

Опис

Комплет додатоци – мачка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет додатоци – мачка”