Комплет додатоци – ангел

1,590 ден.

 

Бидете невино ангелче за вашиот сакан. Комплетот вклучува венче со ореол кои се изработени од меки пердувчиња и Ангелски крила.

Препораки: Ако сте од оние парови кои постојано се караат и се смируваат одејќи во кревет, ова е идеална игра за Вас.  Нека партнерот се облече како ѓаволче и почнете кавга која ќе Ве одведе во кревет за да се смирите, ама овој пат без фрустрации зашто и двајцата знаете дека ова е само игра што ќе ви донесе задоволство.

Материјал: Фибер

 

ШИФРА AM 3000002065 Категории: , Tags: , ,

Опис

Комплет додатоци – ангел

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет додатоци – ангел”