Комплет боди со чорапи

1,790 ден.

 

Закачливо и секси боди кое доаѓа во комплет со чорапи. Бодито е еластично и е изработено од црн непровиден материјал. На средината на бодито има виолетов дезен кој создава илузија за накрсни виолетови врвки, на врвот заврзани со виолетова машничка. Чорапите се изравотени од истиот материјал како и бодито и го имаат истиот виолетов дезен. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид, еластин

ШИФРА 25012 Категорија: Tags: , ,

Опис

Комплет боди со чорапи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет боди со чорапи”