Комплет бикини од латекс

2,490 ден.

 

Секси, провокативен комплет изработен од два дела- градник и танга. Комплетот е идеален за садо-мазо игри и е совршен за една вистинска домина! 

Боја: Црна

Материјал: Латекс

Величина: Универзална

Препорака:  Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

ШИФРА 29019 Категорија: Tags: , ,

Опис

Комплет бикини од латекс