Комбинезон со крупна мрежа и жартели

1,990 ден.

 

Необичен комплет изработен од крупна мрежа. Се состои од горен дел кој со жартели е сврзан за чорапи. Горниот дел ги покрива градите и оди околу вратот. Деколтето е исклучително длабоко, и под градите го пресекува декоративно кожно каивче. Надолу продолжува до половината и има исто така кожни жартели во вид на каиш кои може да се регулираат и ги сврзуваат чорапите. Величината е Plus Size што значи дека одговара на жени над 75кг.

Материјал: 88 % полиамид, 12 % еластин

Исчисти

Опис

Комбинезон со крупна мрежа и жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон со крупна мрежа и жартели”