Комбинезон со ситна мрежа и прерамки

990 ден.

 

Секси целосен комбинезон кој што е изработен од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, кои на задната страна се подолги така што го откриваат целиот грб. Дополнителна декорација се врвките кои се вкрстуваат на голиот грб и ја дополнуваат еротската визија. Комбинезонот има отвор на долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот. Комбинирајте со обувки со високи потпетици, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е Plus Size што значи дека одговара на жени над 75кг

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Комбинезон со ситна мрежа и прерамки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон со ситна мрежа и прерамки”