Комбинезон анимал принт

1,690 ден.

 

Комбинезонот е виолетова боја со црни шари. Тој е со прерамки и е без стапала. Во комплет доаѓа со ракавици без прсти. Има отвор на интимниот дел. Прекрасно ја оцртува фигурата, и ја прави дамата пожелна, секси и заводлива.

Материјал: Полиамид.

ШИФРА 22046 Категорија: Tags: ,

Опис

Комбинезон анимал принт

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон анимал принт”