Попуст!

Комбинезон со повеќе странични отвори

1,490 ден. 990 ден.

 

Комбинезонот е со тенки прермки. Од страните во вертикала се поставени повеќе отвори, кој ја издолжуваат фигурата и ја прават дамата секси заводлива и посакувана.

Материјал: Полиамид.

Опис

Комбинезон со повеќе странични отвори

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон со повеќе странични отвори”