Комбинезон со странични отвори

1,090 ден.

 

Елегантен комбинезон изработен од фин мрежест материјал. Деколтето на комбинезонот е длабоко и рамно. Од него започнуваат тенки и еластични прерамки кои преминуваат преку рамената. Комбинезонот има три отвори: два странични на бедрата и еден кој го открива интимниот дел и задникот. Големите отвори оставаат тенки ленти помеѓу себе, така да создаваат илузија за чорапи со жартели. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот.  Тангата не е вклучена во комплетот.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 22025 Категорија: Tags: , ,

Опис

Комбинезон со странични отвори

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон со странични отвори”