Мрежесто боди со длабоко деколте

1,390 ден.

 

Комбинезонот е мрежест, а исто така има и отвор на интимниот дел  и е со долги ракави. Длабокото деколте ја открива и ја потенцира раскошната убавина на една жена.

Материјал: Полиамид

 

Исчисти
ШИФРА 22044 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мрежесто боди со длабоко деколте

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежесто боди со длабоко деколте”