Класични чорапи изработени од нежен материјал

190 ден.

 

Долги класични чорапи изработени од нежен материјал. На горниот дел материјалот е задебелен за да можат да бидат закачени жартели. Даваат еден исклучително класичен изглед со доза на сексипил. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици.

Материјал: Полиамид

 

Опис

Класични чорапи изработени од нежен материјал

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Класични чорапи изработени од нежен материјал”