Попуст!

Камасутра шолја за кафе

690 ден. 490 ден.

 

Испијте го утринското кафе во оваа керамичка шоља за кафе. На шољата се наоѓаат пози од камасутра, па уживајте во кафето и можеби ќе се инспирирате од сликичките и ќе му предложите на партнерот топла шоља кафе и заеднички ќе уживате во кафето, но и пробувајќи ги позите!

ШИФРА АМ 9100004453 Категории: , Tags: , ,

Опис

Камасутра шолја за кафе
Камасутра шолја за кафе