Хулахопки со жартели и декорирана чипка

390 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 390 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 195 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 195 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Уникатни хулахопки кои имитираат мрежести чорапи со чипкани жартели. Чорапите и појасот се наполно одделени еден од друг со тоа што жартелите се пришиени кон горниот дел на чорапите. Појасот и жартиерите се изработени од еластична, богато декорирана чипка, додека пак чорапите се изработени од мека крупна мрежа. Материјалот содржи еластин што значи дека наполно се припива по облините на телото и е максимално растеглив. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 70% полиамид, 30% еластин

Опис

Хулахопки со жартели и декорирана чипка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки со жартели и декорирана чипка”