Хулахопки со жартели и вкрстени линии

490 ден.

 

Нежни мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели. Исклучително крупната мрежа образува елегантни вкрстени линии по должината на целата нога, а пак појасот е од декоративна црна чипка. Од појасот се спуштаат жартели кои се поврзани со чорапите. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор.

Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 95% полиамид, 5% еластин

 

Опис

Хулахопки со жартели и вкрстени линии

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки со жартели и вкрстени линии”