Хулахопки со чипкани жартели

590 ден.

 

Ако не сакате да носите жартели но ви се допаѓа нивниот секси ефект, тогаш овие чорапи се вистинските за вас. Изработени се така што имитираат накрсни чипкани жартели на чипкан појас. Материјалот од кој што се изработени чорапите идеално се припива по нозете. Горниот дел на чорапите ја игра улогата на жартели кои се спуштаат надолу по колковите и се зафатени на самите чорапи. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Хулахопки со чипкани жартели

Дополнителни информации

Size

Colour

, ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки со чипкани жартели”