Хулахопки со чипка со крупна мрежа

990 ден.

 

Фасцинантен и побогат изглед на класичните мрежести хулахопки, комбинирани со чипка. Изработени се од фина и покрупна мрежа која во интимниот дел преминува во чипка и дава ефект на чипкани килоти. Комбинирајте со обувки со високи потпетици, секси долен веш или носете ги со кратки здолништа. Достапни се во универзална величина (One Size) од 40-75кг. и Plus Size за жени над 75 кг. –

Материјал: 96% полиамид, 4% еластин

Опис

Хулахопки со чипка со крупна мрежа

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки со чипка со крупна мрежа”