Хулахопки пајакова мрежа разгранета по цела нога

290 ден.

 

Долги црни хулахопки со декоративен мотив – пајакова мрежа која е разгранета по целата нога. Совшени се за маскенбали или за некоја друга забава. Материјалот е полупровиден и дава потемен тен на вашата нога, додека пак пајажината е исплетена од потемен материјал. Можете да комбинирате со кратки здолништа, фустани како и со соодветни обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: полиамид

Опис

Хулахопки пајакова мрежа разгранета по цела нога

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки пајакова мрежа разгранета по цела нога”