Хеланки со отвор кој е преплетен со тенки нишки

690 ден.

 

Црни хеланки од еластичен непровиден материјал. Декорацијата која се протега по целиот заден дел представува отвор кој е преплетен со тенки нишки. По целата должина нишките изгледаат како малечки разиграни кругови. Уникатен дизајн кој ви носи нешто поразлично во секојневниот изглед. Комбинирајте со обувки со високи потпетици, секси долен веш или пак носете ги со кратки здолништа. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

Опис

Хеланки со отвор кој е преплетен со тенки нишки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хеланки со отвор кој е преплетен со тенки нишки”