Хеланки изработени од крупна мрежа

390 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 390 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 195 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 195 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Нестандардни хеланки изработени од мека, крупна, плетена мрежа. Должината им е до средината на потколеницата. Може да ги носите наместо мрежести чорапи или хулахопки, особено ако сакате вашите стапала да бидат слободни, или пак едноставно обожавате хеланки од секаков материјал и боја. Многу добро се комбинираат со кратки здолништа и кратки панталони. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид 95% еластин 5%

Опис

Хеланки изработени од крупна мрежа

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хеланки изработени од крупна мрежа”