Женски танга гаќи со чипкан појас

590 ден.

 


Женски танга гаќи со чипкан појас. Неверојатно секси гаќички со кои ќе ја вжештите атмосверата во спалната.

Боја: Црна/Розева

Материјал: 89% полиамид 11% еластин

Големина: L

ШИФРА 3292623703 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Женски танга гаќи со чипкан појас

Женски танга гаќи со чипкан појас

Женски танга гаќи со чипкан појас