Фустанче на преклоп со танга

2,390 ден.

 

Раскошен комплет наменет за сите дами, кој дава чувство на заводливост и остава впечаток дека ја знаете уметноста на заведувањето. Се состои од горен дел и танга. Горниот дел е во вид на фустанче на преклоп. Двете страни му се преклопуваат и се врзува на било кое место, може и на грбот, напред, на страна… Изработено е од провиден и лесен материјал кој паѓа раскошно по телото. Ракавите се широки и ѕвонести. На десната страна е декорирано со црна чипкана лента. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер 80%, еластин 20%

Исчисти
ШИФРА 24054 Категорија: Tags: , , , , ,

Опис

Фустанче на преклоп со танга

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустанче на преклоп со танга”